Uluslararası Sınavlara Hazırlık & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Özel ve grup derslerle zirveye ulaşın
Size en uygun özel/grup ders eğitmeniyle çalışın
Sizi güvende hissettirecek öğrenci memnuniyeti garantisi

IB – SAT – ACT – AP – IELTS – PTE ACADEMIC – PROFICIENCY – BOCCONI – IGCSE – LSAT – LNAT – BMAT – IMAT – UKCAT – GMAT – GRE – SABANCI HAZIRLIK – ÖZYEĞİN HAZIRLIK – BOĞAZİÇİ HAZIRLIK – KOÇ HAZIRLIK KURS VE ÖZEL DERS DERSHANESİ HİZMETLERİMİZ İLE YURT DIŞI HAZIRLIK KURSLARI

Yaklaşan Test Prep Grup Dersleri

Öğrencilerimizin Yorumları

Pes ettigim anlarda tekrar motive etmek icin ellerinden geleni yapan, hocalarin derslerde anlamadigim her seyde bıkmadan üstünde durduğu, her kapıdan girdiğimde güleryüzle karşılandığım, her türlü kaynak deneme ile desteklendiğim yurtdışı eğitimi için hazırlayan tek yer. Gezdiğim birçok yurtdışı eğitim veren yerden sonra böyle sıcak bir ortama girebilme şansını bulmuş olmak beni cok mutlu ediyor.
Cemre Kalkavan

Sıcakkanlı ve mükemmel bir öğrenme merkezi, en zor dersleri bile en basit halde anlatmayı başaran deneyimli bir öğretmen kadrosuna sahip. Servet ödemeden, çok güvenilir eğitim alabileceğiniz bir yer. Gönül rahatlığıyla herkese önerebilirim.
Barış Yazıcı

Disiplinli bir çalışmayla istediğiniz bölüm ve okula yerleşmenize yardımcı olacak bir yer. Öğretmenleri kaliteli ve öğrencilerle ilgilidir. Kendi tecrübelerim doğrultusunda gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
İbrahim Tevfik Uyar

5/5 (1 Review)