AP Calculus AB Özel Ders | Test Prep AP Dersleri

ap calculus ab özel ders

Kalıcı matematiksel anlama becerisi geliştirmek için gerekli prosedürlere ve uzmanlık becerilerine ek olarak neden ve nasıl anlayışı da gerekmektedir. Öğrencileri bu yüksek seviyede eğitime teşvik etmek için, AP Calculus AB ozel ders öğrencileri her kurs boyunca, konuları anlamak ve problemlerin farklı türde çözümünü öğrenmektedirler. AP kursları, kavramsal matematik bilgisini geliştirmek ve derslerde yol göstermek için tasarlanmıştır. AP Calculus AB kurslarımız alanından tecrübeli hocalarımız tarafından verilmektedir.

AP Calculus, AP Calculus AB ve AP Calculus BC olmak üzere üniversite fakülteleri ile işbirliği içinde geliştirilen iki dersi içermektedir. AP Calculus AB müfredatı,  birinci dönem üniversite calculus dersine denk iken, Calculus BC ise buna ilave olarak tek değişkenli matematik kursu içermektedir. Cebirsel sembollerle akıl yürütme ve cebirsel yapıları ile çalışmanın, güçlü bir temel ile öğretilmesi gerekmektedir. Bizim kurslarımızda ve ap ozel ders sistemimizde yaratmaya çalıştığımız sistem de güçlü bir matematik temelinden sonra öğretilmeye başlanan AP Calculus dersidir.

AP Calculus AB lise öğrencileri tarafından alınan bir Advanced Placement matematik dersidir. Matematik Öncesi Advanced Placement, daha sonra öğrencilerin gidecekleri üniversitelerde bu dersten muaf olmalarını sağlamakta ve eğitim sürelerini ve ders yüklerini azaltmaktadır. Calculus AB ile daha detaylı bilgi almak isteyenler, bu adresten diğer tüm bilgilere ulaşabilir.

AP Calculus AB Özel Ders Öğrencileri

Aday öğrencileri incelediğimizde, cebir, geometri, trigonometri, analitik geometri ve temel fonksiyonların derslerini almakta olduğunu görmekteyiz. Buna ilave olarak doğrusal, polinom, rasyonel, üstel, logaritmik, trigonometrik, ters trigonometrik ve piecewisedefined fonksiyonları da öğrencilerin öğrenmesi gereken konular arasında yer almaktadır.

Tüm AP kurslarımızda olduğu gibi Calculus AB kurslarımızda da öğrencilerimizi disiplinli olarak takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı rapor sunmaktayız. Sunduğumuz deneme testleri ile öğrencilerin matematiksel gelişimini ölçmekte ve hatalı oldukları konulara daha fazla önem göstermekteyiz.

Test Prep AP Calculus AB Programının Artıları

AP sınavlarından 5 almalarını sağlamak için öğrencilerimizle birlikte stratejiler geliştirip, kişisel programlar hazırlamaktayız. Bizimle birlikte çalışan öğrencilerden, çalışma sistemimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Sunduğumuz Calculus AB grup dersleri ve Calculus AB Özel ders seçenekleri ile öğrencilerin ihtiyacına göre program oluşturmaktayız.

0/5 (0 Reviews)

“AP Calculus AB Özel Ders | Test Prep AP Dersleri” Hakkında 22 Yorum

 1. Matematik dahil tum derslerde gonul rahatligiyla kyait olabilirsiniz. Kizima her konuda yardimci oldular ve hic bir konuda zorluk yasatmadilar. Umarim herkes burayi kesfeder. Tekrar tekrar tesekkur ederim.

 2. ap özel ders olarak ihtiyacım var ama sözel dersler için grup derslere katılabilirim. bilgi verebilirseniz sevinirim

 3. Mayısta ap sınavına girecek Robert Kolej’de okuyan kızım için AP Calculus AB kursu arıyorum. Kurslar hakkında genel bilgi alabilir miyim?

 4. AP özel ders için sizi ısrarla tavsiye ettiler. Robert Kolej öğrencisi çocuğum için ap kursu arıyordum. Kurslarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilir miyim?

 5. Şimdiye kadar ap calculus dersi aldığım en başarılı yer diyebilirim. AP calculus ab kursu olarak ve ap ozel ders olarak diğer yerlerde vakit kaybetmeyin derim. Advanced placement dersleri, o konuda uzmanlaşmış kişiler tarafından veriliyor ve ne yaptığını bilen, sınav konularına tam hakim eğitmenler bunlar. Ayrıca ortam inanılmaz ferah ve temiz. Geniş odalarda ferah ferah ders alabilirsiniz. Şimdiye kadar duymayan bilmeyen varsa bence hiç düşünmeden kayıt olsun. AP matematik derslerinin yardımı ile şimdiye kadar vakit kaybettiğim onca şeyi kolayca hallettim. Doğru yön gösterme ile AP sınavı ve AP matematik dersleri inanılmaz kolaylaşıyor. Başka yerlerde zaman kaybettim ve iş yüküm bu kadar hafifleyecekken daha da zorlaştı diyebilirim. AP özel ders ve ap grup dersi seçenekleri mevcut. AP kursu sizinle gerçekten çok rahat geçti çok teşekkürler.

 6. Sadece AP Calculus konusunda erken başlammamızı söyleyen diğer derslerde acele ettirmeyen tek kurum. Daha önce 1 – 2 yer ile daha görüşmüştüm ve fiyatları uygun geldiği için onlarla çalışmayı tercih etmiştim. Oradaki bunaltıcı ders programından bıktıktan sonra kızıma bir süre ara verdirdim ve burayaı denemeye karar verdim. Keşke en başta buraya gelseymişiz de bu kadar zahmete katlanmasaymışız. Bizimle sürekli ileitişimde oldular, öğrencinin tüm sorunlarında birebir yardımcı oldular.

  Yurt dışı danışmalığı hizmetini de bünyesinde barındıran bir kurum. Tüm yurt dışı yazışmalarda ve okul tercihlerinde yardımcı oldular. İşini bilen kişiler ve profesyonel yardım konusunda “”YİNE”” keşke daha önce gelseymişiz dedirten bir yer. Tüm yardımlarınız için sonsuz teşekkürler.

 7. AP dersleri için de ayrıca destek aldım ve hem ofisten hem derslerden hem de her dersimin düzenli şekilde takip edilmesinden çok memnun kaldım. Benim başarılı olmam için başka birisi bu kadar çaba sarf etmemişti.

 8. Calculus AB için başladım ama Calculus BC de almaya karar verdim. Aralarındaki farklar çok değil. Hoca da son derece bilgili.

 9. 10. sınıfta calculus alınır mı derken şimdi konuları bitirdik tekrar yapıyoruz. Erken başlamamız aslında iyi olmuş.

 10. Hem Ap Calculus ab hemde calculus bc olarak istediğiniz desteği alabilirsiniz. Deneyimli hocalar ve doğru yönlendiren ekipleri ile istediğiniz desteği alabilirsiniz.

 11. ap calculus ab ile çıktığım yolda, bc almaya yönlendirip üstüne üstlük 5 almamı sağlayan nacizane hazırlık kursu.

 12. Robert Kolej’de okuyan oğlumun arkadaşlarının tavsiyesine kulak verip, ve son derece memnun kalıp ayrıldığım bir yerdi. Öğrenci takibi, öğretmenlerin bilgili olması ve gerçekten güzel bir bilgilendirme ile başladığımız dönemde derslere devam ediyoruz. Bir öğrenci velisi olarak oğlumun böyle bir yerde emin ellerde olduğunu bilmek gerçekten çok rahatlatıcı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir