GMAT Özel Ders | Test Prep GMAT Kursu

gmat özel ders

GMAT Sınavı, yurt dışında ve Türkiye’deki birçok üniversitede işletme bölümünde yüksek lisans eğitimi görmek isteyenler için yapılan sınavdır. Bu sınav analitik düşünebilme yeteneğiniz yanında bilginizi ve bunu kullanabilme becerilerinizi ölçer. Yaklaşık 4 saat süren sınavın alışılmışın dışında bir tabanda sistemleştirilmiş ,geçerliliği 5 yıl olan ve uluslararası derecede kabul edilen bir sınavdır. Kişinin analitik zekasının ve bilgi yorumlama becerisinin test edildiği sınava yönelik GMAT hazırlık kursu ve GMAT özel ders, son derece disiplinli bir çalışma gerektirir.

GMAT Özel Ders Yapısı

Bilgisayar ortamında gerçekleştirilen Graduate Management Admission Test – GMAT sınavının çoktan seçmeli bölümünde, verdiğiniz her doğru cevabın ardından giderek zorlaşan yeni bir soru gelir.Yanlış cevap verdiğinde puan kaybetmezsiniz, fakat daha kolay bir soruyla karşılaşırsınız. Önemli olan doğru sayınız ve bu doğru cevapladığınız soruların zorluk dereceleridir. Her zaman daha zor sorular ile karşılaşmak sınav süresince hedeftir. GMAT özel ders ile hedeflediğimiz, istediğiniz okullara kabul almak için gereken puandan fazlasını almanızdır.

Test Yapısı Nasıldır?

Bu sınav, Graduate Management Admission Council (GMAC) tarafından yönlendirilen ve Educational Testing Service (ETS) tarafından gerçekleştirilen bir sınavdır. Sınav sayısal (quantitative), sözel (verbal) ve komposizyon (analytical writing) olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır.

Bu sınava Amerika’daki yüksek lisans ve doktora programlarının işletme, yönetim vb bölümlerine başvuracak öğrenciler katılmaktadır. Sınav, Amerikan ve Türk üniversitelerince kabul edilmektedir. Amerikalı öğrencilerden de istenen bir sınav olduğu için İngilizcesi TOEFL’dan daha ağır gelebilir. GMAT Kursu ile tüm ihtiyacınız olan ders materyallerini ve desteği sağlıyoruz.

Sınava nasıl başvurulur?

Bilgisayara dayalı sınava test merkezlerinden bir randevu alarak kayıt olabilirsiniz.
Bunu yaparken aşağıdaki yollardan herhangi birisini kullanabilirsiniz:
-Doğrudan sınav merkezlerinden birini arayabilirsiniz.
-GMAC web sitesi www.gmac.com vasıtasıyla kısa bir süre sonra internet üzerinden kredi kartı (Visa, MasterCard, ya da American Express Kartları ile) kayıt yaptırmak mümkündür)

GMAT kursu tecrübeli eğitim kadromuz tarafından verilmektedir. Tecrübesi olmayan eğitmenler ile çalışıldığı zaman, öğrencilerin ilerlemesinden ziyade gerilmesine sebebiyet verilir. Bu sebeple bizim GMAT özel ders eğitmenlerimiz size en yüksek skoru sağlar. Bizim hazırlık kurslarımızın hedefi sizi 700 puan üzerine taşımaktır.

5/5 (1 Review)

“GMAT Özel Ders | Test Prep GMAT Kursu” Hakkında 12 Yorum

  1. Gmat kursu için yer arıyorum. Aynı zamanda eğitim danışmanlığına da ihtiyacım olacak. Detaylı bilgi alabilirsem sevinirim.

    1. İletişim formunu doldurursanız, yönetim ekibimiz en kısa sürede size cevap verecektir. GMAT kurslarımız deneyimli ve başarısını kanıtlanmış eğitmenler tarafından verilmektedir. Aynı zamanda eğitim danışmanlığı hizmetimiz ile kabul süreciyle ilgili her konuda yardımcı olmaktayız.

  2. GMAT kursu arayanlar için son derece tavsiye edebileceğim bir yer. Sınavla tam uyumlu deneme sınavları ve GMAT ders materyalleri ile kolaylıkla yüksek puan almanızı sağlıyorlar. Bu konuda tecrübeli GMAT eğitmenleri ve yurtdışı eğitim danışmanları ile diğer firmalardan öne geçmeyi başarıyorlar. Hafta içi kurslarına katılamasam da hafta sonları için GMAT derslerine katıldım. Gittikçe zorlaşan sorularla nasıl başa çıkabileceğimi, sınavda karşıma çıkan sürprizlerle nasıl baş edebileceğimi öğrendim.

  3. GMAT alanında bu kadar yetkin bir kurumu ilk defa görüyorum İstanbul’da. Ders materyalleri olsun, trainerları olsun, son derece başarılı bir kurum. İş hayatının içinden gelen eğitmenleri ile GMAT i daha verimli işlemenizi sağlıyor.

  4. GMAT denemelerinde 16 17 yanlış yaparken buradan aldığım 4 – 5 ders ile yanlışlarım 3 – 4 arasına geriledi. Bu kadar kısa sürede bu kadar değişim için inanın teşekkür yetmez ama elimden gelen bu. Sizi tavsiye edeceğim.

  5. Zorlandığım quantitative kısmı için hızlı program ile ders aldım. Kısa sürede 650 puan üstüne çıktım. Teşekkür ederim. Sizi tavsiye edeceğim.

  6. Yıllardır matematiği nasıl unuttuysam sıfırdan başladım. Hızlı bir şekilde gmat kursu ile quantitative kısmını hallettim.

  7. Hem Verbal hem de Quantitative derslerine birebir katıldım. Birebir ders almak kısa sürede ilerlememi sağladı. Özellikle unuttuğum matematik kısmını hızlıca hatırladım diyebilirim. Memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir