İletişim

Test Prep Özel Ders Hazırlık Kursu Yurt Dışı Eğitim
Acıbadem Caddesi No:188 D:4 İstanbul/Türkiye

Test Prep Acıbadem, İstanbul’un önde gelen sınavlara hazırlık ve özel ders kurumudur. Sadece yurt dışında okumak isteyen öğrencilerin girdiği sınavlara yönelik hazırladığımız kurs programları ile birlikte aynı zamanda Dubai Merkezli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı sunuyoruz. Öğrencilerimizi dünyanın her yerinde en iyi okullara kabul almalarını sağlamak için, en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Test Prep Acıbadem’le hemen iletişim kurmanızı sağlayacak öne çıkan yanlarımız:

  • Sadece yurt dışı sınavlara yönelik çalışmamız
  • Uluslararası seviyede yurt dışı eğitim danışmanlığı sunmamız
  • Her ders için ayrı eğitmenler ile çalışmamız
  • Examiner eğitmenler ile çalışmamız
  • Her sınava yönelik çok çeşitli materyallerimiz
  • Esnek çalışma saatlerimiz
  • Cambridge, MIT, Stanford, NTU, McGill vb bir çok okula kabul almış referanslarımız

Test Prep Acıbadem, sadece ders vermekle kalmayıp aynı zamanda öğrenci takibini de en ince ayrıntısına kadar yapar. Yukarıda belirttiğimiz öğrencilerimizin en iyi okullara kabul almasında bu disiplin yatar. Bu disiplinle hazırlanmış  IB – SAT – ACT – AP – BOCCONI – IELTS – TOEIC – PROFICIENCY – ELAE – TRACE – EXIT – BILET – IGCSE – LSAT – LNAT – BMAT – IMAT – UKCAT – GMAT – GRE – PTE ve bir çok sınavda öğrencilerimizin başarıları oldukça yüksektir. Sunumlarla ve görsel yardımcılarla desteklenen kurslardan başarıyla ayrıldığınızda, en yüksek puanları elde etmemek için hiç bir nedeniniz yok.

Velilerimizi de bu işin içinde tutarak, 3 ayaklı bir düzen kurduk. Bu düzende birbirini takip eden bu 3 kısım, tüm katılımcıların disiplinli olmasını sağlayan temel faktördür. Özellikle sınav stratejileri ve zaman yönetimi konularında sağladığımız rehberlik ve danışmanlık hizmetleri başarı yüzdemizi arttırmaktadır. Ayrıca her hafta düzenli olarak uygulanan denemeler, öğrencilerimizin başarı durumlarını ve eksik oldukları konuları sürekli gözlem altında tutmamızı sağlar.

Bizimle hemen tanışmak ve Test Prep’in bir üyesi olmak için bizimle 0216 428 1075 ya da 0532 458 1075 numaralı telefonlarımızdan iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca bize iletişim formunu doldurup, mesai saatleri içinde ya da dışında da ulaşabilirsiniz. Yönetim ekibimiz size gerekli bilgiyi vermek için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Aklınıza takılan tüm sorularda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

5/5 (1 Review)