TOEIC Özel Ders | Test Prep TOEIC Kursları

toeic özel ders

Test Of English for International Communication, ETS’nin, iş İngilizcesi’ne yönelik ( Business English ) dil yeterliliği ölçme sınavıdır. Ülkemizde genellikle bankalar, kurumsal şirketler ve danışmanlık firmaları tarafından tercih edilen bu sınav için hazırladığımız TOEIC özel ders ve TOEIC kursu ile sizlere yardımcı olmaktayız. Bilgisayar ile değil yazılı olarak uygulanan sınav, çoktan seçmeli 200 sorudan oluşur. Bu sınavda alacağınız en yüksek puan 990 olarak belirlenmiştir. Tecrübeli eğitmenlerimiz ile sunduğumuz kurs ve özel ders sayesinde en yüksek puana ulaşmanızı hedefliyoruz.

TOEIC sınavı, listening ve reading olmak üzere 2 bölümden oluşur. Listening bölümünde, size gösterilen fotoğraflar ın ve kısa konuşmaların açıklamaları için size 100 adet soru yöneltilir. Reading bölümünde ise okuduğunu anlama, boşluk doldurma ve cümle tamamlama gibi soru çeşitleri bulunmaktadır. Sınavı geçmek için herhangi bir sınır puan bulunmamaktadır.

TOEIC Kursu Özel Ders Detayları

Speaking ve Writing sınavı, isteğe bağlı olarak alınabilen ayrı bir sınavdır. Bu 2 sınav İnternet üzerinden yapılan bilgisayar başı sınavlarıdır. Speaking ve writing sınavı için sınav tarihinden en az 15 gün önce kayıt yaptırmak gereklidir. Sınavı iki saat sürer. Reading bölümü 75 dakika ve Listening bölümü ise 45 dakika sürmektedir.

Özel ders ya da kurs almak isteyen adaylar genellikle çalışan kişiler olduklarından, TOEIC Hazırlık Kursları hafta içi akşam ve hafta sonu yapılmaktadır. Grup ders ve özel ders şeklinde sunduğumuz bu dersler ile, iş hayatında tazminat alıp ek gelir elde etmek isteyen adayların yardımcısı olmaktayız.

Özel Ders ve Sınav İçeriği

45 dakika süresi olan Listening, 100 sorudan oluşur. 4 farklı alt bölüme ayrılmış olan bu bölümde aşağıda belirtilen soru çeşitleri bulunmaktadır:

  • 1. Kısım: Fotoğraflar – 4 şıklı 10 soru.
  • 2. Kısım: Soru-Cevap – 3 şıklı 30 soru.
  • 3. Kısım: Kısa diyaloglar – 10 diyalog, her biri için 4 şıklı 3 soru.
  • 4. Kısım: Kısa konuşmalar – 10 konuşma, her biri için 4 şıklı 3 soru.

Tüm bu listening içeriğine yönelik çalışma yapmaktayız. Sınav sonucunu aldığınızda siz de ilk olarak bizi arayacaksınız.

75 dakika süresi olan Reading, 100 sorudan oluşur. 3 farklı alt bölüme ayrılmış olan bu bölümde aşağıda belirtilen soru çeşitleri bulunmaktadır:

  • 1. Kısım: Eksik cümleleri doldurma: 4 şıklı 40 soru.
  • 2. Kısım: Metin doldurma – 4 metin, her birinde 4 şıklı 3 soru.
  • 3. Kısım: Okuduğunu anlama – Tek metinli 28 soru, çift metinli 20 soru.

Derslerimiz ile tüm bu reading içeriğine yönelik çalışma yapmaktayız. Bu sınav ile ilgili daha detaylı bilgi almak için resmi ETS sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Aklınıza takılan her soru ile ilgili bizimle iletişime geçebilir, TOEIC özel ders ve TOEIC kursu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

“TOEIC Özel Ders | Test Prep TOEIC Kursları” Hakkında 1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir